Ego

Na této stránce najdete informace o tom, kdo jsem, co mě zajímá, atd. Prostě takové stručné představení mojí osoby.

Kdo jsem

Narodil jsem se v Brně, poslední dubnový den roku 1974 v 5 hodin ráno. Mé jméno je Bohumír Bednařík, ale pro všechny své přátele a známé jsem Bobo.

Zde uvádím nějaká nepodstatná čísla:

Věk: 46 let, narozeniny budu mít za 292 dnů.
Váha: 93 kg (jak kdy, můj sen je vrátit se na 80)
Výška: cca 172 cm (při posledním měření v roce 2008)

Vzdělání/práce

Nejdříve jsem chodil do školky v Bílovicích nad Svitavou. Je to tak dávno, že si už ani pomalu nevybavuju, jak to tam probíhalo. Vím jen, že jsem neměl moc v lásce to poobědové spaní, protože se mi skoro nikdy spát nechtělo (co bych za to občas dal dnes).

Pak jsem chodil na základní školu rovněž v Bílovicích nad Svitavou a taky už si pořádně nepamatuju, jak to tam probíhalo. Vím jen, že jsem studoval pouhých 8 let (devítiletky byly tenkrát už zrušený a ještě nebyly znovu obnovený).

Potom jsem vystudoval Střední odborné učiliště elektrotechnické (nyní Integrovaná střední škola) na Purkyňově 97 v Brně. Studium na střední probíhalo tak, že jsem studoval tříletý učební obor (Mechanik elektronických zařízení) zakončený závěrečnou zkouškou. Vzhledem k tomu, že v druháku přišla revoluce, tak jsme po dokončení studia dostali možnost pokračovat ve dvouletém nástavbovém studiu (obor Provozní elektrotechnika), čehož jsem využil a zakončil tak (alespoň prozatím) své studium úspěšným složením maturitní zkoušky (nechápu vůbec, jak jsem mohl odmaturovat, ale hlavní je to, že to mám :o).

V současné době pracuji již 26. rokem ve firmě CHAPS spol. s r.o. v Brně.

Rodina/stav

Mám jednu, o dva roky starší (vdanou) sestru, která má dvě děti - Honzíka a Terezku. Pak mám ještě jednu babičku (v Praze), jednu matku, žádnýho dědečka a otce už taky nemám. Samozřejmě mám i spoustu bratranců a jednu sestřenici, ale všechny sem vypisovat nebudu (zvlášť, pokud bych měl brát v úvahu ještě i jejich rodiny).

Dne 6.5.2013 jsem se oženil a to ne jen tak obyčejně, ale na Filipínách, kde jsem si vzal za ženu moji nádhernou a strašně hodnou manželku Rocelyn. Náš svatební slib jsme pak potvrdili ještě v kostele sv. Cyrila a Metoděje v Bílovicích nad Svitavou dne 3.5.2014.

Dne 29.11.2014 se nám narodil syn Bohumír Pedro.

Dne 8.3.2018 se nám narodila dcera Gabriela.

Moje zájmy

Poslední dobou

Poslední dobou již nemám na mé předchozí aktivity tolik času (tvorba WWW, programování, apod.), protože se musím věnovat mé rodině. Nicméně si to užívám a poměrně často vyrážíme s manželkou a teď i se synem a dcerou na pěší procházy v okolí Bílovic nebo občas jedeme i někam na výlet.


Přeskočit na obsah